***تایید و پرداخت فاکتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت پرو ایسلند می باشد***

*پرو ایسلند موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای وی ارسال کند.

*پرو ایسلند موظف است مشخصات کالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای وی ارسال نماید.

*در پرو ایسلند، با توجه به نوسانات بازار، قیمت‌ها هر لحظه تغییر می‌کنند و پس از تایید سفارش از سوی پرو ایسلند، به هیچ وجه امکان تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور وجود نخواهد داشت.

*پرو ایسلند بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آکبند بدون تست و یا در صورت درخواست مشتری باز شده و تست شده ارسال می‌نماید.

*با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند (مانند تفاوت در مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و یا محتویات جعبه کالا)، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط پرو ایسلند قید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی پرو ایسلند کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.

*قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (در مواقعی که پرو ایسلند ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

*تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.(بجز موارد خاص)

*در صورت پرداخت بوسیله کارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانکی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط پرو ایسلند کنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.

*تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت پرو ایسلند می‌باشد.

*مسئولیت تمامی کالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شرکت‌های حمل‌و‌نقل و یا بیمه‌کننده شرکت حمل‌و‌نقل می‌باشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و لپ تاپ بیمه‌ی حمل می‌گردند. پرو ایسلند نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.

*در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به پرو ایسلند اطلاع داده شود تا پرو ایسلند بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

*خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به پرو ایسلند اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری پرو ایسلند مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

*خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتیکه مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت پرو ایسلند داشته باشد آن را به پرو ایسلند اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات پرو ایسلند مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

*کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد (و در مفاد شرایط ضمانت پرو ایسلند قرار گرفته باشد) پس از برگشت به پرو ایسلند مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان پرو ایسلند کالای جایگزین برای خریدار ارسال شده و یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.

*در صورتیکه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان پرو ایسلند بررسی و یا تعمیر شود، پرو ایسلند مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.

*در صورتیکه به دلیل هرگونه کار نرم‌افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای کالای خریداری شده به وجود آید پرو ایسلند از پس گرفتن آن کالا معذور است.

*چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد (و در مفاد شرایط ضمانت پرو ایسلند قرار گرفته باشد) و خریدار ظرف ۷ روز از زمان دریافت آن را به پرو ایسلند عودت دهد هزینه عودت و ارسال مجدد بر عهده پرو ایسلند خواهد بود.

*در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس پرو ایسلند عودت داده و وجه آن‌را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به پرو ایسلند در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.

*در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس پرو ایسلند ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

*امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و پرو ایسلند از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

در صورت لغو سفارش، پرو ایسلند حداقل ۷ روز کاری مهلت دارد تا وجه را عودت دهد. وجه فقط به همان حسابی که پرداخت از آن انجام شده است، عودت داده می‌شود. ارائه شماره شبا از سوی کاربر برای عودت وجه الزامی است.